додому політика Зараз на засіданні ТВК вирішують ввести в облраду нових депутатів

Зараз на засіданні ТВК вирішують ввести в облраду нових депутатів

537

У ці хвилини засідає Тернопільська обласна територіальна виборча комісія. Головне завдання – ввести у Тернопільську облраду нових депутатів і затвердити бюджет. Наша область без головного фінансового документа живе вже майже 11 місяців. Сьогодні-завтра обласна виборча комісія роботу завершить і введе в облраду нових депутатів, – про це заявив голова Тернопільської облдержадміністрації.

Валентин Хоптян, голова Тернопільської ОДА: "Всі представники сьогодні поприходили, за виключенням тих, яких немає сьогодні в області. Це одного представника від Комуністичної партії, це за тою інформацією, яка у мене  є. Інші працюють і це,звичайно, нормально. Думаю, що сьогодні робота буде завершена".

З початку року Тернопільська обласна територіальна виборча комісія була позбавлена фінансування. 40 тисяч 500 гривень мали отримати у 2013 році. Валентин Хоптян запевнив, роботу ТВК виконує, а гроші отримають як тільки обласна рада ухвалить бюджет.

Валентин Хоптян, голова Тернопільської ОДА: "Звертатись і в правоохоронні органи, і в прокуратуру для того, щоб отримати документи, які необхідні. Питання навіть розглядалось в генеральній прокуратурі. Так що цей процес був не короткий і не простий. Коли тут голова показував ці списки,то він по тих списках не мав права працювати. І для цього треба було проводити консультації, радитись, аби прийти до вирішення питання. І ми поступово прийшли".