Головна Новини Записатись на прийом до відділу Державної реєстрації актів цивільного стану у Тернополі...

Записатись на прийом до відділу Державної реєстрації актів цивільного стану у Тернополі можна через інтернет

682

vlcsnap-2015-11-13-16h42m50s853Записатись на прийом до відділу Державної реєстрації актів цивільного стану у зручний для вас час, поставити питання та подати заяви на реєстрацію шлюбу у Тернополі відтепер можна через інтернет. Такий проект діє в місті вже більше місяця. Цією послугою вже скористались 15 людей.

На сайті управління юстиції у Тернопільській області можна подати заяву на реєстрацію шлюбу, отримати консультацію онлайн і записатись в чергу до потрібних вам відділів РАЦСу. Для цього необхідно лише зібрати копії відповідних документів, заповнити заяву, обрати час і дату, завантажити все це і відправити на електронну адресу, яка вказана на сайті.

– Це так само спрощує, дуже серйозно, життя наших громадян. Людина подає усі необхідні документи, копії через електронну пошту, відсилає в ЗАГС і має можливість записатися так як у візовому центрі на яку годину, на який день зручно. Тоді приходить підтвердження громадянину. Він тоді у визначений час приходить, там реально вже все є і подає вже оригінали тих документів, а по копіях вже все опрацьоване, – розповідає  начальник головного територіального Управління юстиції у Тернопільській області Едуард Кольцов.

Такий проект поки що діє лише у Тернополі, але якщо мешканці області будуть у ньому зацікавлені, то запровадять його і у районних РАЦСах.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here