Головна суспільство Запровадити воєнний стан у Донецькій та Луганській областях необхідно негайно

Запровадити воєнний стан у Донецькій та Луганській областях необхідно негайно

369

Запровадити воєнний стан у Донецькій та Луганській областях необхідно негайно. На цьому після поїздки на Схід країни наголошують депутати Верховної ради від Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Михайло Головко та Юрій Сиротюк. Народні обранці відвезли учасникам антитерористичної операції амуніцію, медикаменти, засоби індивідуальної гігієни, необхідну техніку та припаси, зібрані коштом парламентської фракції ВО "Свобода". Націоналісти побували в Ізюмі, у розташуванні Нацгвардії, штабі Збройних Сил України та на блокпостах у Слов'янську. Кажуть, реалії, в яких перебувають і воюють українські військові, далекі від належних умов.

Вирішуючи долю країни і людей, Президент, урядовці та депутати мають знати про реальні події на Сході України не з чуток. Запровадити воєнний стан у Донецькій та Луганській областях необхідно негайно, переконались під час поїздки в зону антитерористичної операції депутати Верховної ради від Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Михайло Головко та Юрій Сиротюк.

– Українські вояки гинуть не в умовах активних наступальних дій, а переважно, коли ми оголошуємо перемовини, мир, тоді бойовикам вдається перегрупуватись і озброїтись. Чому воєнний стан має бути введено негайно? Російські окупанти взяли в заручники 7 млн українців Донбасу. Якщо ми не введемо воєнний стан, завтра ці 7 млн в Донбасі будуть примусово мобілізовані і погнані на війну з Україною, – розповідає народний депутат України Юрій Сиротюк.

Натомість, кажуть депутати, фактично в умовах війни українських військових змушують відсиджуватись. Чимало з них не мають статусу учасників АТО і два місяці не отримують зарплат, за які живуть їх сім'ї. Далеке від належного, розповідають, і забезпечення самих силовиків. Нардепи побували в Ізюмі, у розташуванні Нацгвардії, штабі Збройних Сил України та на блокпостах у Слов'янську. Кажуть, служба тилового забезпечення не працює, військовим бракує найнеобхіднішого: бронежилетів, касок, тепловізорів, проблеми виникають навіть з постачанням питної води. Натомість керівництво АТО звітує про інші покупки.

– Їх обурює той факт, що недавно міністр прозвітував про 129 мільйонів, які зібрали українці по 5 грн з телефонів, що ми купили москітні сітки і простирадла для спання українським військовим. Хіба, кажуть, це їм найбільше потрібно? В польових умовах вони цим практично не користуються. Але це якраз є те, на чому можна списати, – говорить народний депутат України Михайло Головко.

Учасникам АТО Михайло Головко та Юрій Сиротюк доправили форму, термобілизну, взуття, монокуляри нічного бачення, рації, GPS-навігатори, продукти, засоби особистої гігієни та необхідні медикаменти, зібрані коштом парламентської фракції Всеукраїнського об'єднання "Свобода". Повернувшись зі Сходу, депутати готують відповідні депутатські запити. Адже переконані, чистки потребують насамперед Збройні Сили України. На руках, кажуть, мають список з понад 40 генералів та командирів, яких підозрюють у співпраці з російськими спецслужбами.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here