![vlcsnap-2021-12-21-15h51m26s858](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/12/vlcsnap-2021-12-21-15h51m26s858-640x360.jpg)
“Запроси дитину на свята у родину”. Мешканців Тернопільщини запрошують долучитись до акції та тимчасово прийняти дитину-сироту на Різдвяні свята. Програму в області з 2017 року реалізує благодійний фонд “Майбутнє сиріт”.
“Запроси дитину на свята у родину”. Мешканців Тернопільщини запрошують долучитись до акції та тимчасово прийняти дитину-сироту на Різдвяні свята. Програму в області з 2017 року реалізує благодійний фонд “Майбутнє сиріт”.