Головна Новини Запчастини для автомобіля терміново треба бійцям 72-ї бригади

Запчастини для автомобіля терміново треба бійцям 72-ї бригади

360

На запчастини для автомобіля, що відправлять vlcsnap-2016-04-01-15h01m06s985, треба більше трьох тисяч гривень, кажуть у Логістичному центрі допомоги бійцям АТО Тернополя. Волонтери стверджують, військові знаходяться дуже близько до противника, майже щодня ведуть бойові дії, тому новий автомобіль для них необхідний.

Більше трьох тисяч гривень треба для ремонту автомобіля. Частину з них уже зібрали, кажуть волонтери. Усіх небайдужих закликають звертатися на склад Логістичного центру за адресою вулиця Збаразька, 16 (гуртовня «Галант»), або телефонувати на «гарячу» лінію: (097)2-055-055.

– Ми знайшли такий автомобіль Крайслер Вояжер 2003 року. Він хороший чим, що відкриваються дверки ззаду з обох сторін, забираються сидіння при потребі. Можна поставити зброю і БК, навіть при потребі інколи спати в цьому автомобілі, – розповідає волонтер Логістичного центру допомоги бійцям АТО м. Тернопіль Христина Феціца.

Волонтери стверджують, автомобілі знаходиться в робочому стані, проте в зону АТО його передати не можуть. Наразі, збирають гроші на заміну деяких запчастин для машини. Запевняють, на передову відправлять зразу після ремонту.

– За допомогою працівників станції технічного обслуговування 4 на 4 , які неодноразово нам допомагають, ми вияснили потреби по ходовій даного автомобіля. Вони нам вказали на такі запчастини: втулки стабілізатора – передні та задні, салінблоки передніх ричагів, прокладки клапану кришки та подушка коробки передач, – каже Христина Феціца.

Попри збір грошей на ремонт автомобіля, добровольці просять тернополян допомогти придбати прибор нічного бачення для 81 десантної бригади, який коштує 700 євро.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here