додому культура Занадто відверту комедію “Гормон кохання, або Тестостерон” покажуть у Тернополі

Занадто відверту комедію “Гормон кохання, або Тестостерон” покажуть у Тернополі

2694

Занадто відвертою комедією “Гормон кохання, або Тестостерон” дивуватимуть глядачів тернопільські актори. Прем’єра вистави із позначкою 18+ відбудеться 19, 22, 23 та 26 листопада о 19 годині у  стінах Тернопільського академічного драмтеатру театрі імені Тараса Шевченка.

Сім чоловіків – це всі персонажі вистави “Гормон кохання, або Тестостерон”. Режисер-постановник В’ячеслав Жила розповідає: під час гри актори розбиратимуть поняття жінки, її характер на мікроелементи. Каже, у цій постановці переплітаються різні жанри: тут і комедія, і лірика. За сюжетом це історія про любов з детективними елементами.

– 19 листопада ми всіх запрошуємо на прем’єру нової вистави, яка у нас в театрі – Це “Гормон кохання, або Тестостерон” за п’єсою польського драматурга Анжея Сарамоновіча. В українському перекладі Олександра Ірванця, з музикою Валерія Харчишина – це гурт “Друга ріка”, – розповідає режисер-постановник В’ячеслав Жила.


“Гормон кохання, або Тестостерон”- це сучасна драматургія, наділена цікавими декораціями, костюмами та танцювальними елементами. У виставі зіграють Олександр Папуша, Андрій Малінович, Євген Лацік, Роман Демчук, Максим Попович, Сергій Бачик та Ігор Наконечний.

– Постер наш, який ми виставили, говорить про те, що у виставі буде стриптиз душі чоловіка – це перше. Друге – не хочемо відкривати усіх секретів, бо і так ажіотаж великий навколо. Чекаємо на прем’єрі в залі, – каже Олександр Жила.

Прем’єра відбудеться 19, 22, 23 та 26 листопада о 19 годині. Квитки можна придбати у касах Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру імені Тараса Шевченка.