додому Новини Замість занедбаного фасаду – райський куточок: тернопільський художник Рустам Давлетов розмалював стіни...

Замість занедбаного фасаду – райський куточок: тернопільський художник Рустам Давлетов розмалював стіни свого будинку

931
Тернопільський художник Рустам Давлетов намалював на стінах свого будинку райський куточок. Чоловік розповідає, що будинок та підʼїзд  були дуже занедбані, тож він хотів бодай трохи привести його в порядок. Також Рустам Давлетов посадив у дворі два дерева та один декоративний виноград, а в планах ще повісити вазони з кольоровими квітами
– Я вже неодноразово звертався в ЖЕК, писав звернення про жахливий стан підʼїзду, але комісія, яка приходила, сказала, що тут лише в будинку 3 квартири і цього недостатньо, щоб зробити капітальний ремонт. А оскільки я тут живу та працюю, то мені хотілось навести тут лад, – розповів Терену тернопільський художник Рустам Давлетов. 

Для нанесення малюнку художник використовував акрилові будівельні фарби. За основу брав звичайну вуличну емульсію, яка може митись і при низькій температурі не лущитиметься. Роботи з розмальовування стін будинку та підʼїзду тривали близько шести місяців.
– Спочатку я навів порядок в під’їзді, потім надворі, що зайняло найбільше часу. А от сам малюнок, до прикладу, у підʼїзді я створив за день, на дворі — на кожен елемент витратив орієнтовно по 2 дні, – каже художник. 
Надихнули на створення малюнків Рустама грецькі мотиви, які він побачив в інтернеті.
– На будинку мені хотілося зобразити чистоту, тому стіни там білі. Також додав сині сходи і паркани, надихнувшись зображеннями грецьких вулиць. А в підʼїзді я вирішив зобразити гори, щоб був ефект ніби ми підіймаємось ними, – розповідає Рустам Давлетов.