Головна благоустрій Замість старих бетонних обмежувачів руху – кулі

Замість старих бетонних обмежувачів руху – кулі

301

Замість старих бетонних обмежувачів руху – нові. У Тернополі в центральній частині міста встановлюють оновлені бетонні перешкоди. Міський голова коментує, у місті чимало водіїв, які не зважають на знак "Пішохідна зона". Першими захистити від таких водіїв вирішили Театральний майдан, майдан Волі і вулицю Сагайдачного. Нових обмежувачів руху має бути 200. І коштуватимуть вони міському бюджету майже 90 тисяч гривень.

Тепер у Тернополі на заміну старим перешкодам встановлюють нові, у вигляді куль. Важить одна куля 90 кілограм. Це бетон, який зверху покритий гранітними крихтами. Виготовили обмежувачі рухі на тернопільському підприємстві. Такі перешкоди обмежать рух для легкових автомобілів, натомість для, скажімо, пожежних машин кулі перешкодою не будуть. Їхній розмір погоджений з рятувальниками. Коштує один такий об'єкт майже 450 гривень. У центрі Тернополя таких обмежувачів руху встановлять майже 200, що обійдеться міському бюджету приблизно в 90 тисяч гривень.

– Протягом трьох тижнів, максимум до кінця травня, такі обмежувачі будуть стояти в усій центральній частині, тобто всі заїзди на Театральний майдан, заїзди на вулиць Сагайдачного і по периметру навколо пам'ятника Данилу Галицькому, РАГСу, навпроти вулиці Сагайдачного. В подальшому будемо визначати ті території, де є найбільше скарг від мешканців і пішоходів, що є заїзди на пішохідні ділянки, будемо цю роботу продовжувати, – говорить міський голова Тернополя Сергій Надал.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here