![скрін 1 дзвоник Христя](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/09/скрін-1-дзвоник-Христя-640x360.jpg)
Святкові стрічки та усмішки. Сьогодні, першого вересня, в українських школах розпочався новий навчальний рік. У деяких освітніх закладах цей день відзначили короткотривалими та небагатолюдними святковими лінійками передусім для учнів перших та випускних класів. Невеличке свято організували у тернопільській сьомій школі. Там, цьогоріч, вчителі запропонували батькам учнів – не купувати їм квіти, натомість – спрямувати гроші на потреби ЗСУ.
Перший день навчального року у всіх школах традиційно супроводжується великою кількістю квітів для вчителів, проте цьогоріч більшість навчальних закладів обійшлись без цього. Вчителі тернопільської сьомої школи запропонували батькам учнів замість купівлі квітів – спрямувати ці гроші на потреби ЗСУ, а ті одноголосно підтримали флешмоб. До слова, цьогоріч навчальний рік в українських школах продовжили. Кабінет Міністрів встановив тривалість нового навчального року – з 1 вересня 2023 р. до 28 червня 2024 р.