додому Новини Заміна дисплея на телефоні. Як виконати ремонт самостійно?

Заміна дисплея на телефоні. Як виконати ремонт самостійно?

729

 Вартість ремонту телефону занадто висока? Тоді є варіант самостійно замінити пошкоджений екран. У цьому випадку потрібно задуматися про наявність набору відповідних інструментів, які спростять реалізацію відновлення мобільного пристрою. Якщо йдеться про встановлення екранного модуля Tecno, то запчастини краще взяти тут https://www.aks.ua/catalog/displei-ekrany/brand/tecno

Про що потрібно пам’ятати?

 По-перше, усунення несправності своїми силами може призвести до незапланованого пошкодження пристрою, тому перш ніж приступити до роботи, слід ретельно підготуватися. Перший етап – це купівля відповідних спеціалізованих запчастин і оснащення домашньої майстерні всім необхідним інструментом. Без додаткового обладнання розібрати телефон і замінити його частини буде неможливо. Смартфон – крихкий пристрій, тому на кожному етапі ремонту будьте дуже уважні й акуратні.

Заміна дисплейного модуля

 Ремонт смартфона вимагає, перш за все, граничної обережності. На жаль, провести заміну дисплея без повного розбирання телефону неможливо. Нам потрібно від’єднати шлейф екрана дисплей і сенсорної панелі від головної друкованої плати, тому потрібно як мінімум зняти задню кришку корпусу.

 На жаль, універсальної інструкції із заміни дисплея на телефоні або його відновлення не існує. Схожі моделі обладнання можуть бути абсолютно різними за конструкцією. Крім того, багато виробників застосовують різні типи прийомів, які покликані ускладнити користувачеві самостійне розбирання телефону. У цьому випадку велику роль відіграє досвід. Якщо хтось одного разу розібрав і зібрав одну модель смартфона Huawei, у нього не повинно виникнути великих проблем з новішою моделлю з тієї ж серії.

 На YouTube можна знайти велику кількість відеоуроків, присвячених конкретним моделям телефонів і конкретній проблемі обслуговування. Серед навчальних посібників, наданих любителями, ви також можете знайти безліч професійних матеріалів з цінними коментарями. Кожен з них буде цінним джерелом інформації про те, як почати ремонт свого телефону. Деякі форуми навіть розробили докладні посібники, що роз’яснюють, як етап за етапом замінити дисплей у даній моделі смартфона.

Інструменти для ремонту телефонів

 Для того, щоб розібрати смартфон, необхідно мати відповідні інструменти. Це не обов’язково має бути професійний фірмовий набір, але без викруток, пластикової лопатки і захоплення буде складно приступити до роботи. Замовити екран ZTE та iнструменти для його замiни можна на цьому сайтi https://www.aks.ua/catalog/displei-ekrany/brand/zte/