додому Новини Залишилось 400 підписів: звання Героя України (посмертно) просять присвоїти тернополянину Олександру Данилюку

Залишилось 400 підписів: звання Героя України (посмертно) просять присвоїти тернополянину Олександру Данилюку

393

Залишилось 400 підписів для того, щоб потрапила на розгляд президента петиція на присвоєння звання Героя України (посмертно) Олександру Данилюку, який загинув, виконуючи бойове завдання в Донецькій області.

Олександр народився 15 жовтня 1992 року у Тернополі. В 2013 році Олександра було призвано на військову службу. Наприкінці строкової служби у 2014 році військова частина, в якій служив Олександр, була захоплена в полон російськими терористами в м. Донецьк. Після 10 днів полону він повернувся додому.

Невдовзі він підписав контракт з Нацгвардією на 3 роки і залишився служити вірою і правдою своїй країні. З початком повномасштабного російського вторгнення, Олександр одразу пішов захищати Україну, залишивши вдома дружину і ще зовсім маленького 3-річного сина.

“Я йду захищати, щоб всі інші могли спати спокійно”, – сказав Олександр відправляючись з дому 26 лютого 2022 року.

Він загинув 6 серпня 2023 року в Урожайному Волноваського району Донецької області, через те, що разом із побратимами потрапив під сильний обстріл.

Ознайомитися з текстом петиції та підписати можна за цим посиланням.