Головна суспільство Закривати дитячий будинок “Малятко” не будуть, переконує влада області

Закривати дитячий будинок “Малятко” не будуть, переконує влада області

413

Закривати дитячий будинок "Малятко" не будуть, переконує влада області. На перспективу на базі дитячого закладу планують організувати спецшколу чи реабілітаційний центр для лікування дітей з дитячим церебральним паралічем. А тим часом тут житимуть матері з дітьми зі Слов'янська. Сімей-біженців на Тернопільщині зараз кілька десятків.

Долею дитячого будинку "Малятко" зацікавились не тільки громадські активісти та журналісти, відтепер це питання на контролі Тернопільської обласної ради. Заклад знаходиться в комунальній власності облради. У ньому живуть 24 дитини, їх обслуговує сто сім працівників. Нікого з персоналу наразі не звільнили, переконує Ігор Дулеба, і звільняти не будуть.  

На перспективу на базі дитячого будинку "Малятко" планують організувати реабілітаційний центр для лікування дітей з дитячим церебральним паралічем. Однак, це лише плани та концепції на папері. Тому реально поки що тут житимуть матері – біженці з дітьми з Слов'янська. Поки що мова йде про 30 дітей з батьками.

– Ми розуміємо, що для того, щоб зберегти "Малятко", щоб зберегти працівників, ми на базі, створивши центр реабілітації дітей-інвалідів ДЦП, зможемо надати всім роботу в умовах дитячого будинку "Малятко", оскільки там є спортзал, басейн, надавати повноцінну реабілітацію цим дітям. Але в тимчасовий період часу, оскільки зараз триває війна, в нас є велика кількість біженців, ми прийняли рішення – в тому корпусі, який не зайнятий дітьми, розмістити тичасово матерів з дітьми, – розповідає керуючий справами виконавчого апарату Тернопільської обласної ради Ігор Дулеба.

Умови для тимчасово життя у "Малятку" пообіцяли створити, також допоможуть з влаштуванням дітей у садочки та школи поблизу закладу.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here