Головна освіта Закрити дитсадок хочуть на Чортківщині, бо немає грошей на його утримання (оновлено)

Закрити дитсадок хочуть на Чортківщині, бо немає грошей на його утримання (оновлено)

495

Закрити дитячий садок хочуть у селі Білобожниця Чортківського району. Про це сьогодні TV-4 повідомив дідусь вихованки дитсадка Володимир Стадник. Пізніше телефонували і інші батьки. Вони кажуть, дітей у дитсадку багато: працює три групи. Лише півсотні малечі зараз чекають у черзі в дитсадок.

Зверталися батьки дітей у сільську раду та районе управління освіти. Але там, за  їх словами, розводять руками: грошей на утримання дитсадка немає. Батьки протестують проти закриття дитсадка. Якщо ж влада до них не дослухається  – погрожують перекривати дорогу.

Христина Гриців, мама вихованки дитсадка у с.Білобожниця Чортківського району: "Ми все: і картоплю, і буряк, і моркву, все таке, і капусту, все возили і за харчування платимо".

Своїми силами відремонтували приміщення, залишилося лише полагодити дах, кажуть батьки. Але непроплаченими залишаються світло і газ.

Христина Гриців, мама вихованки дитсадка у с.Білобожниця Чортківського району: " – Не дають коштів на садочок. Хочуть закрити. Кажуть, що він в аварійному стані, бо його треба перекрити.

– Дитсадок справді в аварійному стані?

– Його тільки треба перекрити. А всередині – так як в кожного вдома, зроблений ремонт. Бо батьки всі свої сили і кошти туди вкладають, всьо своїми руками робили там".
 

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here