додому Новини Закордонний та внутрішній паспорт громадянина України можна виготовити у ЦНАПі Тернополя

Закордонний та внутрішній паспорт громадянина України можна виготовити у ЦНАПі Тернополя

2913

Вісім паспортних послуг додатково надаватиме Тернопільський ЦНАП. Зокрема, тепер тут можна буде виготовити біометричний паспорт для виїзду за кордон, а також внутрішній паспорт громадянина України.

Внутрішній біометричний паспорт громадянина України, а також для виїзду за кордон, відтепер можна оформити у Тернопільському центрі надання адміністративних послуг. Установа стала другою в області – після Шумська – де виготовлятимуть такий документ. За кошти із міського бюджету у ЦНАП придбали необхідне обладнання та облаштували 5 робочих станцій. Тут у громадян прийматимуть документи, а також видаватимуть вже готові.

– Зручність для тернополян у тому, що офіс знаходиться у центральній частині міста. Зручність в тому, що є останні дні, коли ЦНАП працює до 8 години вечора, люди мають можливість прийти після роботи. Також є можливість зробити це в суботу. Крім того є можливість записатися на виготовлення документів по інтернету з отриманням чіткої дати, коли можна прийти, без жодної черги, зробити фотографію, подати документи, аби отримати необхідні їм документи, – розповідає міський голова Тернополя Сергій Надал.

Надавати паспортні послуги працівників ЦНАПУ навчали колеги із міграційної служби. Вартість виготовлення паспортів тут буде такою ж, як у підрозділах управління міграційної служби.

– Вартість не змінюється. Якщо взяти паспортний документ для виїзду за кордон, який оформляється за 20 робочих днів, це буде 557.32 коштувати, за 7 робочих днів 810.32. Якщо ІД картка, паспорт громадянина України, 279 грн буде коштувати за 20 робочих днів і 366 грн на 10 робочих днів виготовлення, – каже начальник Управління міграційної служби Тернопільщини Ярослав Давибіда.

Всього у ЦНАПі Тернополя можна отримати близько двох із половиною сотень послуг.