додому благоустрій Закликають 20 квітня долучитись до акції “Зробимо Україну чистою!”

Закликають 20 квітня долучитись до акції “Зробимо Україну чистою!”

477

Зробити своє місто чистішим закликають тернополян. Для цього потрібно 20 квітня об 11 годині прийти до готелю "Галичина" і долучитись до акції "Зробимо Україну чистою!". Із собою треба мати лише рукавиці. Поки що на участь у прибиранні від сміття найбільшого у Тернополі парку "Загребелля" зголосились 400 волонтерів. Телекомпанія TV-4 – медіапартнер акції "Зробимо Україну чистою!"

Роман Довгошия, координатор акції «Зробимо Україну чистою!» в Тернополі: "На даний момент основна кількість волонтерів складається із волонтерів, які представляють молодіжні громадські організації".

Не бути байдужими і долучитись до акції "Зробимо Україну чистою!" організатори закликають усіх. Парк "Загребелля", який прибиратимуть під час акції, поділять на три умовні зони, за якими закріплять координаторів  процесу прибирання. Впоратись планують до обіду.

Олег Соколовський, заступник начальника управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міськради: "Це рахується заповідна зона, єдиний вид заповідної зони, в якій дозволяється рекреація. Отже, там можна розпалювати вогнище, можна шашлики жарити, можна співати-танцювати, але треба за собою прибрати, тому що все-таки це зона є напівзаповідною".

Акцію "Зробимо Україну чистою!" у Тернополі проводять вдруге. Якщо торік долучилось 200 волонтерів, то цього року вже вдвічі більше. Організатори екологічної акції переконані: хто хоч раз долучиться до неї, смітити більше не буде.