додому Головні Закінчується термін подання заяв на отримання компенсації за зекономлені субсидії

Закінчується термін подання заяв на отримання компенсації за зекономлені субсидії

1336

Закінчується термін подання заяв на отримання компенсації за зекономлені субсидії. Зробити це можна ще до 31 серпня. Станом на ранок 21 серпня із заявами на монетизацію в Тернопільській області звернулось 55 тисяч осіб. Загальна сума, яку їм повинні виплатити – 34 мільйони гривень.

Аби заохотити людей економити газ та електроенергію, в Україні запровадили монетизацію субсидій. Це так званий бонус від держави, каже директор Департаменту соціального захисту населення Тернопільської облдержадміністрації Вадим Боярський.

Максимальна сума виплати монетизованої субсидії складає по газу, по природному газу 695 гривень, а по електроенергії 172 гривні. Це, відповідно, 100 метрів кубічних газу і 150 кіловат електроенергії. Це максимальна сума. Якщо людина зекономила енергоресурс нижче цієї суми, то виплачується фактично зекономлена сума, – розповідає директор Департаменту соціального захисту населення ТОДА ВАДИМ БОЯРСЬКИЙ.

Аби отримати компенсацію за зекономлену субсидію, необхідно звернутися до місцевого управління соцзахисту і написати заяву на монетизацію. У ній – обов’язково вказати, яким способом мають бути повернені кошти – на банківську карту, чи через поштове відділення.