![3a5118fae6cc0fd8a895ed46fcd74746](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/3a5118fae6cc0fd8a895ed46fcd74746-640x308.jpg)
Олеся Рейда з позивним “Ластівка” родом з Борсуківської громади Кременецького району. Вона – одна із десяти жінок, які вступили в лави десантно-штурмового батальйону 95 бригади ДШВ.
Олеся Рейда отримала нагороди з рук Головнокомандувача Збройних сил України Олександра Сирського та міністра оборони України Рустема Умерова за зразкове виконання службових обов’язків: заохочувальну відзнаку Міністерства оборони України – медаль «Захиснику України» та медаль «Хрест пошани» за бездоганну сумлінну службу. Від командира оперативно-тактичного угруповання «Лиман» вона отримала відзнаку «Знак доблесті».