![438099366_2285717544965188_2141966016895454248_n](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2024/04/438099366_2285717544965188_2141966016895454248_n.jpg)
Захисниця з Теребовлі Тетяна Ліщинська отримала нагрудний знак “Хрест Військова честь” від Головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського.
Про це повідомили у школі, де навчалася військова.
“Щиро вітаємо Тетяну Богданівну із нагородою. Бажаємо сили, віри, Перемоги! Дякуємо кожному і кожній хто нас захищає! Все буде Україна!”, – написали на сторінці школи.
Нагрудний знак “Хрест Військова честь” дають особам сержантського й старшинського та офіцерського складу ЗСУ. Нагороджують таким знаком за значний особистий внесок у розвиток сектора національної безпеки й оборони, розбудову ЗСУ, становлення і підвищення бойового потенціалу видів, родів військ ЗСУ.