додому Новини Захар Дябло та Михайло Моргун створили гру “Знайди Тернопіль”, яка знайомить гравців...

Захар Дябло та Михайло Моргун створили гру “Знайди Тернопіль”, яка знайомить гравців із визначними місцями та видатними постатями міста

711

Знати місто і зберегти його історію. Захар Дябло та Михайло Моргун створили гру “Знайди Тернопіль”, яка знайомить гравців із визначними місцями та видатними постатями міста. Хлопці розробили — 55 карт із 57 унікальними зображеннями.

Хлопці зізнаються, часто проводили час разом, граючи настільні ігри, а згодом вирішили розробити власну. Від задуму до реалізації минуло майже три роки. Усе для того, щоб познайомити містян і гостей Тернополя з видатними постатями та знаковими місцями, що асоціюються з містом.

“Грати її досить просто. Ви фактично маєте там колоду карт і учасник шукає співвідношення картинок. Тобто на кожній картинці є одне спільне зображення і коли ви його знаходите, ви там викрикуєте ту назву об’єкта і кладете поверх колоди”, – розповідає розробник гри “Знайди Тернопіль” Захар Дябло.

Захар Дябло пояснює, переможцем стає той, у кого першим закінчаться карти. Грати можна як удвох, так і в компанії до шести осіб. Захар відповідав за дизайн гри. Він створив 57 унікальних зображень, витриманих в одному стилі.

Співрозробником гри також є Михайло Моргун. Він займався пошуком місць, їхніх описів та маловідомих фактів. За його словами, у грі є навіть локації, які давно зникли з карти Тернополя, але залишаються частиною його історії. Хлопці ретельно відбирали найцікавіші будівлі, видатні постаті та знакові місця, які відомі тільки містянам, наприклад, “молоко” чи “стара піцерія”.

“Як ми відбирали? Був величезний список, ми дивилися так, це важливе, це неважливе. Ну це по будівлях. Потім шукали, це якась історична будівля, це просто красива будівля, вона виділяється на фоні іншої архітектури міста, шукали історичні цінності якісь, – розповідає Михайло Моргун.

До комплекту “Знайди Тернопіль” входить інструкція з різними варіантами гри, а також QR-код, за яким можна переглянути ілюстрації та їхні описи. Перший тираж складав лише 10 примірників – це був тестовий випуск, аби зрозуміти, чи гра зацікавить людей. Їх вдалося доволі швидко реалізувати, тому наступний тираж планують збільшити до 50 штук.