додому АТО Захисникам Дебальцевого потрібна допомога, бо їхні речі знищено

Захисникам Дебальцевого потрібна допомога, бо їхні речі знищено

702

vlcsnap-2015-02-19-15h31m24s118Тернопільські волонтери знову просять людей про допомогу для бійців АТО. Після запеклих боїв у Дебальцевому та відходу вояків, їхні речі та одяг знищені. Зараз хлопцям потрібні спальники, ліки і військовий одяг.

Допомогу захисникам Дебальцевого, які зараз перебувають в Артемівську, відправили ще напередодні ввечері: спальники, військову форму, медикаменти. Проте цього мало. Багато воїнів, які вийшли з Дебальцевого, залишили там свої особисті речі і зараз є потреба у всьому.

– Основні наші сили зараз йдуть до Артемівська: ліки, пеленки, памперси, знеболюючі сильні, антибіотики широкого спектру дії, то це все в першу чергу відправляємо туди. Якщо люди розуміються, можуть купити і принести, то так. А якщо не розуміються, то ми вже самі. Ми співпрацюємо з лінією аптек, які дають дешевше і навіть безкоштовно готові жертвувати, – розповідає  волонтер складу №1 Логістичного центру допомоги бійцям АТО Христина Феціца.

Волонтери кажуть: попри складну ситуацію на фронті, у наших захисників високий бойових дух. Тернополяни ж не втомлюються допомагати воїнам. Волонтери підказують: у продуктах потреба є завжди. Проте приносити, наприклад, макарони не варто, їх вже є вдосталь. Намагаються, аби раціон наших військових був різноманітний.

– Наші дівчатка вже сотнями збираються, щоб варенички ліпити, голубці робити, борщики сушать з великою швидкістю, роблять козацькі набори, тобто намагаються наших хлопців хоч трошки потішити, хоч їх якость так підтримати домашнім харчуванням, – каже Христина Феціца.