![245527564_4370808213040907_4248459671751389420_n](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/10/245527564_4370808213040907_4248459671751389420_n-1-640x427.jpg)
ДТП зі смертельним наслідком трапилося на автодорозі в селі Городище Козівської селищної громади, 14 жовтня. Поліцейські встановлюють обставини дорожньо-транспортної пригоди.
За попередніми даними, загиблий переходив дорогу по нерегульованому пішохідному переході, коли його збив автомобіль марки «Renault Duster». Водій транспортного засобу здійснював обгін і не помітив пішохода.
Отримані травми виявилися для 60-річного чоловіка смертельними. Він помер до приїзду медиків.
![](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/10/245363135_4370808123040916_334530998600054661_n-1.jpg)
Поліцейські встановлюють обставини автопригоди. У водія відібрали зразки крові для перевірки на вміст алкоголю.
Джерело Поліція Тернопільської області