Головна суспільство Задля розвитку села підписали Меморандум про співпрацю

Задля розвитку села підписали Меморандум про співпрацю

378

Задля впровадження реформ в аграрному секторі та розвитку сільських територій Тернопільщини вирішили тісніше співпрацювати влада і громада. Керівники облдержадміністрації, облради і Тернопільського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад підписали 16 липня Меморандум про співпрацю.

Меморандум про співпрацю між обласними, районними адміністраціями та сільськими й селищними радами покликаний реформувати відносини власності на селі, розвивати соціальну сферу сільських територій та їх інфраструктуру.

Валентин Хоптян, голова Тернопільської облдержадміністрації: "Говорячи про реформу, реформування в місцевому самоврядуванні, ми маємо йти тільки демократичним шляхом. А демократичний шлях – якраз він буде, знову ж таки, віддати в першу чергу гроші на дороги. Зробити дороги до кожного провулка, до кожного села".

Аби реформи відбулись успішно, необхідно змінити законодавство та удосконалити схему наповнення місцевих бюджетів. Крім того, для розвитку села необхідна адміністративна реформа та реформа місцевого самоврядування, щоб врегулювати відносини між різними рівнями влади – сільською, районною та обласною.

Анатолій Кулик, керівник Тернопільського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад: "Безперечно, я погоджуюся, і не тільки я, а це позиція асоціації, що стільки сільських і селищних рад, яка є на нинішній день, вона є недоцільною, хоча, цей механізм працює до нинішнього дня. Скрипучи, але працює. Але нам потрібна ця реформа, про яку говоримо ми вже не один день, із весни".

Меморандум є відкритим для приєднання усіх суб'єктів, чия діяльність спрямована на розвиток аграрного сектору та села загалом.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here