Головна культура Зачарований Тернопіль. Художник Володимир Шумило презентував свою виставку пейзажів

Зачарований Тернопіль. Художник Володимир Шумило презентував свою виставку пейзажів

737

vlcsnap-2016-03-30-18h09m50s473“Зачарований Тернопіль”. Виставка пейзажів нашого міста відкрилася у кооперативному торговельно-економічному коледжі. Автор картин – тернопільський художник Володимир Шумило. Чоловік змалку захоплювався містом, і всю красу, яку бачить сам, передає глядачам у своїх роботах. Особливістю виставки є те, що всі картини зображені у світлих тонах, щоб додавати радості та енергії людям.

Тернопільський художник майстер пейзажу Володимир Шумило презентував свої роботи на виставці “Зачарований Тернопіль” у Тернопільському кооперативному торговельно-економічному коледжі . Виставка проходить з ініціативи управління освіти і науки тернопільської міськради у рамках проекту творчої групи “Удін і компанія”. Оглядачам представлено 28 експонатів із пейзажами нашого міста. Зібрані картини останніх за останні три роки художника.

– Я в Тернополі народився і виріс. Де йду, там малюю.Найбільше приваблює Гідропарк. Пам’ятаю ще зі школи. І ця краса, що є зараз, я стараюся передати рідне місто, рідні краєвиди, – каже художник Володимир Шумило.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here