додому Головні Заборгованість по зарплаті і стипендіях у Тернопільських профтехосвітніх навчальних закладах ліквідують

Заборгованість по зарплаті і стипендіях у Тернопільських профтехосвітніх навчальних закладах ліквідують

857

znoЗаборгованість по зарплаті і стипендіях у Тернопільських профтехосвітніх навчальних закладах ліквідують. Зроблять це, переглянувши на бюджетній комісії Тернопільської облради субвенцію із держбюджету на освіту і медицину, яку передбачив для Тернопільщини Кабінет Міністрів України. У цьому запевняє голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна.

13 жовтня виплатити зароблені гроші вимагали під стінами облдержадміністрації працівники і вихованці професійно-технічних закладів Тернопільщини. Від липня викладачі не отримують зарплат, а учні і студенти стипендій. Обіцяли, якщо їх не почують і до 25 жовтня не виплатять зароблене, то вони вдадуться до масових акцій протесту по усій області. Наразі влада переконує, що пікетуючих почуто.

– Я мав розмову з прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом, він з розумінням поставився до ситуації, в якій опинилася професійно-технічна освіта області. Ті недоліки, недопрацювання, які мають місце у зв’язку з заборгованістю по заробітній платі і стипендіях мають бути ліквідовані. Сьогодні я звертаюся до бюджетної комісії Тернопільської обласної ради, до голови обласної ради з тим, щоб терміново скликати засідання бюджетної комісії і перерозподілити кошти субвенції Кабінету міністрів України на освіту і на медицину в погашенні заборгованості перед працівниками професійно-технічних училищ області, – каже голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна.