додому Новини Забезпечили військових на 60 млн дол: у Тернополі відбулася пресконференція партії “Батьківщина”

Забезпечили військових на 60 млн дол: у Тернополі відбулася пресконференція партії “Батьківщина”

539

Щодня підтримують українських захисників як на фронті, так і в тилу команда партії “Батьківщина”. Керівниця фракції, народна депутатка України Юлія Тимошенко відвідала та поспілкувалася з військовими, які з пораненнями перебувають у тернопільських лікарнях. За словами народної депутатки України, допомагають у різних напрямках. До прикладу всеукраїнська молодіжна громадська організація Батьківщини забезпечила бійців всім необхідним на суму близько 60 мільйонів доларів.

На пресконференції у Тернополі політикиня також висловилась щодо законодавчої діяльності парламенту, яку вона назвала неоднозначною.

Особливої уваги потребують прийняті закони щодо різних напрямків діяльності в країні, які, на думку Юлії Тимошенко, протирічать Конституції України.

Один з них – закон №5344-д “Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення прав осіб з інвалідністю на працю”. Лідерка партії зазначає: він практично знищує права і соціальний захист сотень тисяч українців, які отримали поранення, як цивільно постраждалих, так і воїнів, які захищають державу від ворога.

У фракції вважають: чимало таких неефективних законів, які вже вступили у дію, не допоможуть країні стати більш потужною та сильною державою у майбутньому. Відтак, команда партії “Батьківщина” у парламенті їх не підтримує. Натомість політики готують усі можливі звернення до Конституційного суду, аби після перемоги закони ще раз переглянули.