додому Новини За три місяці соціальним таксі у Тернорполі скористалися близько двох сотень людей

За три місяці соціальним таксі у Тернорполі скористалися близько двох сотень людей

1220

За три місяці соціальним таксі у Тернорполі скористалися близько двох сотень людей. Автівка спеціально обладнана для людей з інвалідністю. П’ять днів на тиждень вона розвозить потребуючих тернополян у необхідні їм місця. Як справляються у благодійному фонді “Карітас” із перевезеннями, дізнавалась наша знімальна група.

Ще у травні цього року у Тернополі запрацювало соціальне таксі. За допомогою цієї автівки, люди з інвалідністю мають змогу без зайвих турбот потрапляти у потрібні локації. Тернополяни Ольга та Олександр разом зі своїм членом сім’ї, собакою Джесі сьогодні запланували чергову поїздку.

Скористатись послугами соціального таксі можна із понеділка до п’ятниці. У благодійному фонді “Карітас” кажуть: краще заздалегідь забронювати час з 9 ранку до 5 вечора. Тернопіль – друге місто в Україні, яке має соціальне таксі. Кошти на нього зібрали небайдужі активісти. А за ремонтом та заправкою автівки відповідальні у міській раді

Окрім цього, відповідно до наказу Мінсоцполітики України чотири ОТГ Тернопільської області отримали так звані «Соціальні таксі» для перевезення осіб з інвалідністю. Автівки їздитимуть на території Байковецької, Лановецької, Теребовлянської та Шумської ОТГ.