![vlcsnap-2021-12-23-17h38m24s490](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/12/vlcsnap-2021-12-23-17h38m24s490-640x360.png)
За послуги теплопостачання та гарячого водопостачання тернополяни платитимуть за двоставковим тарифом. Як стверджують у комунальному підприємстві “Тернопільміськтеплокомуненерго”, його впровадження дозволить тернополянам платити за комунальні послуги взимку менше. Частину коштів пропорційно розділять на весь рік, тобто, мешканці будуть сплачувати частину суми за опалення в міжсезоння. Оновлені платіжки тернополяни отримають вже за грудень.