додому Новини За світло в домівках та серцях: понад сотню енергетиків нашого краю взяли...

За світло в домівках та серцях: понад сотню енергетиків нашого краю взяли участь у прощі в Зарваниці

788
Молилися за мир в Україні і здоров’я рідних. Більше сотні працівників “Тернопільобленерго” взяли участь у прощі до Зарваниці. Все розпочалося з Божественної Літургії у соборі Зарваницької Матері Божої, де працівники та ветерани енергетичної галузі приступили до Тайни Сповіді та прийняли Святе Причастя. По закінченню Літургії відбулось освячення води, молитовного походу Хресною дорогою за усіх хто сьогодні береже наше тихе небо над головою. Більше бачила наша Юлія Пацкаль.
За мирне небо, світло в домівках та серцях. Професійна проща працівників енергетичної галузі днями відбулася в Зарваниці. Серед інших прочан до паломницького центру прибули й понад сотня працівників «Тернопільобленерго». Під час Божественної Літургії у соборі Зарваницької Матері Божої паломники мали можливість приступити до Тайни Сповіді та прийняти Святе Причастя. Учасники прощі у своїх молитвах просили опіки Зарваницької Богородиці для себе, своїх родин, колег та наших захисників.

Лілія Пендзей, голова профкому ВАТ “Тернопільобленерго”, розповідає: “Наші працівники дають світло всім від маленьких осель і до великих підприємств. В цей день прощі в Богородиці попросити всім миру на нашій землі, в першу чергу перемоги, довгоочікуваного миру, щоб не гинули люди, щоб не гинули діти і щоб ми дійсно світили на мирній землі”.

Наразі чимало енергетиків нашого краю працюють в зоні ведення бойових дій, там щоразу після чергових ворожих обстрілів ремонтують електромережі, аби повернути світло в оселі мирного населення.

Пенсіонерка Галина Дзюбко присвятила 40 років свого життя роботі в обленерго. Зізнається за цей час колектив для неї став другою домівкою. Сьогодні Галина – на пенсії, але разом із колегами долучилася до прощі та просить Божої ласки на прийдешню зиму, адже попередня була непростою.

Після спільної молитви отець Дмитро-Петро Квич вручив подячні митрополичі грамоти керівництву та очільникам районних відділів енергетики нашого краю.

По завершенню Літургії біля чудотворного джерела відбулося освячення води. Згодом прочани молилися Хресну дорогу за усіх енергетиків, воїнів, волонтерів, медиків, за мир і спокій в Україні, за Перемогу.