Головна Новини За субсидіями уже звернулись понад тисячу тернополян

За субсидіями уже звернулись понад тисячу тернополян

337

Документи на призначення субсидій уже подали понад тисячу тернополян. І це лише початок. В міському управлінні соціальної політики, беручи до уваги попередні роки, очікують більше 6 тисяч звернень. Приймати документи почали з 10 жовтня. Приносити їх можна в управління соціальної політики, що на вулиці Лисенка, 8, або у ЖЕКи.

Якщо загальна сума оплати за комунальні послуги перевищує 15% від доходу сім'ї – ви можете претендувати на житлову субсидію. Для сімей, які складаються лише з непрацездатних людей відсотковий поріг ще нижчий – 10%.

Марія Чашка, начальник управління соціальної політики Тернопільської міськради: "Для того, щоб отримати субсидію прийти в пункт прийому документів на субсидії. Мати з собою необхідно ідентифікаційний код, паспорт, довідку про склад сім'ї, довідку про доходи усіх працюючих членів сім'ї. І в пункті прийому документів написати заяву про майновий стан та доходи".

Документи на призначення субсидій уже подали понад 1000 тернополян. І це лише початок. В міському управлінні соціальної політики, беручи до уваги попередні роки, очікують більше шести тисяч звернень.

Марія Чашка, начальник управління соціальної політики Тернопільської міськради: "Якщо порівнювати з попереднім роком, то це трішки більше, ніж попередній рік, загалом за 2012 рік субсидію отримали майже 6000 громадян Тернополя за опалювальний період. І приблизно таких цифр, можливо дещо більших ми очікуємо і цього року".

Аби отримати субсидію необхідно звернутися в управління соціальної політики Тернопільської міськради, що на вулиці Лисенка 8, або у ЖЕКи.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here