Головна Головні За статеві зносини з неповнолітніми відповідатимуть двоє іноземних студентів Тернополя

За статеві зносини з неповнолітніми відповідатимуть двоє іноземних студентів Тернополя

302

vlcsnap-2015-12-29-18h15m19s164За статеві зносини з неповнолітніми перед законом відповідатимуть двоє іноземних студентів Тернополя. Санкція статті, яку інкримінують іноземцям, передбачає покарання у вигляді обмеження волі або позбавлення волі на строк до трьох років.

У публікації на одному із місцевих сайтів йшлося про те, що студенти-іноземці з Івано-Франківська начебто «передали» двох неповнолітніх дівчат для розваг своїм друзям-іноземцям у Тернопіль. Правоохоронці перевірили інформацію та знайшли зниклих франківчанок на одній із квартир у Тернополі.

– Поліція зарежимила будинок. Приїхав громадянин, скажем так, арабської національності на автомобілі. Почали допотуватись його бачив-не бачив дівчат. Ним був здійснений дзвінок, через декілька хвилин дівчата вийшли з будинку. Почали говорити поліцейським, що вони є мешканки Тернополя, все нормально, в них все добре, – розповідає радник Голови Національної поліції України–т.в.о начальника Головного управління Національної поліції в Тернопільській області Олександр Богомол.

Поліцейські почали з’ясовувати, де батьки дівчат. Тоді вони і зізнались, що самі – з Івано-Франківська. Втекли з дому, їхали в Полтаву. Добрались до Тернополя та на потрібний поїзд треба було трохи зачекати. Втікачки сконтактувались із знайомими іноземцями з Франківська, ті дали їм координати до тернопільських. Дівчата, яким 12 та 13 років, оселились в них на дві доби, допоки поліцейські не знайшли їх.

– В Івано-Франківську ці дівчата мали інтимні стосунки з арабами, скажем так. Ці інтимні стосунки були неодноразові. Їхали знову ж таки до арабів в Полтаву, приземлилися в Тернополі в арабів. Будь-яких насильницьких дій щодо цих дівчат не було, – каже Олександр Богомол.

Іноземці навчаються в одному із тернопільських вищих навчальних закладів. Їм 22 та 23 роки. Тернопільські поліцейські розпочали проти них кримінальне провадження за статтею 155-ю частині першій, а саме статеві зносини з особами, які не досягли статевої зрілості. Зараз проводять розслідування. Санкція статті, яку інкримінують іноземцям, передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до трьох років або позбавлення волі на той самий термін.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here