![279103330_366256848880697_2300408905035779481_n](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/04/279103330_366256848880697_2300408905035779481_n.jpg)
За спробу дестабілізації громадського порядку у воєнний час жителя Тернопільщини засудили до 5 років позбавлення волі. Прокурор довів у суді, що у перший день війни теребовлянець, аби ширити панічні настрої, зателефонував на спецлінію «102» та неправдиво повідомив про замінування АЗС по вулиці Князя Василька у Теребовлі.
Того ж дня правоохоронці встановили особу «мінера», якому обрали запобіжний захід – взяття під варту. За результатами перевірки неправдивого повідомлення, вибухових пристроїв та вибухонебезпечних речовин на даній станції не виявили.
Слідчі поліції провели розслідування. Менш ніж за 2 місяці зловмисник постав перед судом та отримав покарання у виді 5 років позбавлення волі за вчинений злочин проти громадської безпеки у воєнний час, повідомляє пресслужба Тернопільської обласної прокуратури