Головна надзвичайне За розбійний напад – 6 та 8 років в’язниці

За розбійний напад – 6 та 8 років в’язниці

425

Суд присудив двом мешканцям Львівщини за вчинення розбійного нападу на пенсіонера із Монастириського району Тернопільської області позбавлення волі. Одного із них – на 8 років, іншого – на 6 із конфіскацією майна.

Подія трапилася торік у вересні. Львів’яни спланували злочин заздалегідь. Приїхали до одного з сіл Монастирищини. Дочекавшись, коли господар вийде з будинку, накинулися на нього та почали щосили бити палицею. Свідком події стала донька потерпілого. Зловмисники почали вимагати у неї гроші, погрожуючи пістолетом. Проте жінці вдалося вирватися, вона почала кликати на допомогу. Злякавшись зайвого шуму, злочинці втекли так і не отримавши бажаного.

Правоохоронці, які виїхали на місце події, затримали нападників, коли ті вже планували їхати рейсовим автобусом до Львова. При огляді міліціонери вилучили у розбійників клейку стрічку, якою, найімовірніше, ті планували зв’язати своїх жертв, пневматичний пістолет, маски та інші знаряддя злочину.

Відносно підозрюваних було розпочато кримінальне провадження за частиною 3 статті 187 Кримінального кодексу України – розбій. Днями львів’яни вислухали вирок суду. Одного з обвинувачених позбавили волі на 8 років. Його спільника засудили до 6 років в’язниці з конфіскацією майна.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here