Головна духовність За психологічною та соціальною допомогою в “Карітас” звернулося вже кілька десятків людей

За психологічною та соціальною допомогою в “Карітас” звернулося вже кілька десятків людей

489

За психологічною та соціальною допомогою в благодійний фонд "Карітас" звернулося вже кілька десятків людей. Там більше двох місяців діє проект допомоги постраждалим на майдані в Києві, який реалізовують за підтримки чеських партнерів з міста Оломоуц. За психологічною та соціальною допомогою в "Карітас", що знаходиться на вулиці Замонастирська,1 у Тернополі, також можуть звертатися сім'ї зі Сходу та Криму.

Більше двох місяців психологічно допомогають постраждалим на майдані в благодійному фонді "Карітас". Тут спільно з чеськими партнерами з міста Оломоуц реалізовують однойменний проект. Допомогу отримали більше двох десятків людей, в кожного своя історія, каже отець Андрій Марчук.

– Проект є ефективним, бо ми дійсно маємо поверх двадцяти п'яти людей, які є психологічно постраждалими, бо багато людей до цих подій, що сталися на майдані не були готовими. Ми надаємо їм перш за все психологічну допомогу, соціальну допомогу, при потребі  і медицину, – розповідає отець Андрій.

– Ми маємо чисельні вже звернення, напевно завдяки Вашому телеканалу. Наш проект надає найперше психологічну підтримку, в нас є психолог, який консультує. Ми надаємо соціальний супровід. Також ми своїх підопічних забезпечуєимо частково медикаментами, – пояснює соціальний працівник проекту Тернопільського благодійного фонду "Карітас" Наталя Масник.

За допомогою приходять люди різного віку, чоловіки і жінки. Багато звертається також матерів, які приводять своїх синів. Проект триває і надалі. Потребуючі, постраждалі на майдані,  а також люди зі Сходу, Криму можуть звертатися в благодійний фонд "Карітас", що на вулиці Замонастирська,1 у Тернополі, другий поверх.

– На базі цього проекту психологічна допомога постраждалим на майдані, дивлячись на тих людей, які прибувають не тільки з Луганська, Донецька, Слов'янська, а навіть з Криму, дивлячись в кому вони перебувають страсі, а іноді в депресивних станах, ми раді будемо прислужитися психологічною підтримкою для тих людей, які зараз є фактично в психологічній і матеріальній кризі, – каже отець Андрій Марчук.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here