Головна Новини За порушення на виборах – кримінальна відповідальність, а підкуп виборців карається законом

За порушення на виборах – кримінальна відповідальність, а підкуп виборців карається законом

352

vlcsnap-2015-09-22-18h17m18s188За порушення на виборах – кримінальна відповідальність, а підкуп виборців та продаж власного голосу, навіть за 40 гривень, карається законом. Про приготування до майбутніх місцевих виборів розповів головний міліціонер області Олександр Богомол.

За порушення виборчого законодавства доведеться відповісти, каже Олександ Богомол. Тепер за підкуп виборця або продаж голосу передбачена кримінальна відповідальність.

– Неправомірна вигода була 3% від мінімальної зарплати, це 36 гривень – це вже кримінальна відповідальність, тобто якщо хтось захоче когось підкупити виборця, на сьогоднішній день вона трошки більше, близько сорока гривень, але це суті не міняє, – розповідає начальник УМВСУ в Тернопільській обл. Олександр Богомол.

На Тернопільщині є 1183 виборчі дільниці. На кожній повинен бути правоохоронець, через те, що близько дві сотні міліціонерів нині перебувають в зоні АТО, працівників бракує, каже Олександр Богомол.

– Ми зараз проводимо переговори для того, щоб відкликати наші сили, особовий склад з зони АТО, підмінити їх іншими, в зв’язку з тим, що в нас своїх сил не вистачає, їх завжди бракувало, а перед виборами ще більше, бо майже 200 чоловік знаходиться в зоні АТО. Думаємо, що Міністерство нас дослухається і будемо працювати всі разом, – каже Олександр Богомол.

Правоохоронці Тернопільщини реагуватимуть на будь-які повідомлення щодо порушень виборчого законодавства. Таку інформацію ретельно перевірятимуть.

Коментарі

1 коментар

  1. У Голосіївському районі вже кілька днів проводиться підкуп виборців продуктовими наборами командою Омельченка. А сьогодні навіть накривали столи у дворі на вулиці Заболотного у Голосіївському районі та пригощали старих неосвічених цукерками та кавою. Тільки, коли дехто з мешканців пригрозив агітаторам викликом поліції та наступними неприємностями, агітатори розійшлися.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here