додому суспільство За пляшку із займистою рідиною 3 доби арешту отримав уродженець Кіровоградщини

За пляшку із займистою рідиною 3 доби арешту отримав уродженець Кіровоградщини

377

Адміністративний арешт на 3 доби – таке покарання, згідно з рішенням Тернопільського міськрайонного суду, отримав хлопець, якого затримали міліціонери в Тернопільській облдержадміністрації в п'ятницю, 31 січня. В хлопця міліціонери знайшли пляшку із займистою рідиною.

Ввечері, 31 січня, міліціонери, які забезпечували охорону громадського порядку в Тернопільській облдержадміністрації, затримали 19-річного уродженця Кіровоградської області. Хлопець, побачивши міліціонерів, намагався втекти, поводив себе неадекватно та помітно нервував. Під час особистого огляду правоохоронці знайшли у нього пляшку з горючою рідиною. Хлопець пояснював:

– Я хочу займатися фаєр-шоу. От для цього я і купив керосин.

– Де ти його купив?

– На ринку. Тут в нас на Тернопільському?

– Так.

Правоохоронці перевіряють, з якою метою хлопець приніс займисту речовину в приміщення Тернопільської державної адміністрації. За непокору працівникам міліції на юнака було складено адмінпротокол за статтею 185  Кодексу України про адміністративні правопорушення. Тернопільський міськрайонний суд розглянув справу та постановив  порушнику адміністративний арешт на 3 доби.