Головна суспільство За підсумками декларування доходів 2012 року в області – 21 мільйонер

За підсумками декларування доходів 2012 року в області – 21 мільйонер

482

Мільйонерів на Тернопільщині побільшало. Як свідчать подані декларації, їх стало у нашій області на 10 більше, як торік. 21 громадянин задекларував доходи у сумі понад 1 мільйон гривень. За даними працівників Мінстерства доходів та зборів, основними джерелами отримання прибутку мільйонерів є інвестиційний прибуток, заробітна плата, іноземні доходи, успадковане майно.

Понад 13 тисяч декларацій подали цьогоріч до територіальних органів Міндоходів області мешканці Тернопільщини. Це декларації про доходи за 2012 рік.
 

Андрій Руцький, начальник відділу адміністрування доходів і зборів з фізичних осіб, майнових податків та єдиного соціального внеску Головного управління Міндоходів у Тернопільській області: "Громаданами, які зобов'язані задекларувати отримані доходи, подано 7695 декларацій. Ними задекларовано 559 мільйонів гривень доходів. Це на 129 мільйонів більше в порівнянні з попереднім роком. За наслідками декларування доходів у 2013 платниками нараховані податкові зобов'язання в сумі 16,3 мільйона гривень, що на 7,7 мільйона більше, ніж у попередньому році".

Декларації про доходи понад 1 мільйон гривень подав 21 мешканець Тернопілля. Це на десять мільйонерів більше, ніж торік, кажуть в обласному управлінні Міністерства доходів та зборів.  

Андрій Руцький, начальник відділу адміністрування доходів і зборів з фізичних осіб, майнових податків та єдиного соціального внеску Головного управління Міндоходів в Тернопільській області: "Основними джерелами доходів мільйонерів є інвестиційний прибуток, – 8 громадян, заробітна плата – 4 громадяни, іноземні доходи – 4 громадяни, успадковане, подароване майно – 4 громадяни, здавання в найм житлових будинків – 1 громадянин".

За результатами декларування мільйонери мають сплатити понад 5 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here