додому Новини За пенсією – в банк

За пенсією – в банк

644

Сучасні пенсіонери. Все більше тернополян отримують свої пенсії у банківських відділеннях. Крім цього виплату проводять 17 поштових відділень Тернополя. Де зручніше отримувати гроші, кожен вирішує сам. Працівники міського управління Пенсійного фонду України кажуть, намагаються працювати сумлінно, дякують за розуміння тернополянам та і просять працюючих пенсіонерів повідомляти про своє працевлаштування.

Період з 4 до 25 числа кожного місяця – особливий для пенсіонерів. Це дні виплати заслужених багаторічною працею пенсій. Без затримки стартував він і цього місяця, кажуть в міському управлінні Пенсійного фонду України. Пенсії у Тернополі отримують майже 54 тисячі людей. Більшість, майже 60%, – в банках. Відкрити рахунок, картковий чи поточний, може кожен пенсіонер, нагадують в управлінні.

Людмила Радковська, начальник відділу виплати пенсій управління Пенсійного фонду України в Тернополі: "Вони безпосередньо звертаються в банківську установу, мають біля себе паспорт, ідентифікаційний код, пенсійне посвідчення, укладають з банком угоду. Банк нам приносить заяву і ми перераховуємо пенсії на їхні рахунки".

Пенсії у Тернополі виплачують 17 поштових відділень та 45 банків. Останніх щоразу більшає. Де зручніше отримувати гроші, вирішує сам пенсіонер. Перелік відділень банків можна переглянути в громадській приймальні за адресою Майдан Волі, 3, – там чергують і їх представники. Працюючі пенсіонери повинні про своє працевлаштування повідомляти.  

Людмила Радковська, начальник відділу виплати пенсій управління Пенсійного фонду України в Тернополі: "Різниця в тому, що працюючі пенсіонери не отримують індексації. Непрацюючі – отримують. І тоді, щоб не вийшло надміру виплачених пенсій, щоб не було зловживань з боку пенсіонерів, ми запрошуємо їх вчасно повідомляти нам про працевлаштування. Є молоді пенсіонери, які отримують надбавку на дітей. Якщо людина працює, вона не отримує надбавку на дітей".