додому Новини За паркування можна платити у додатку е-Тернопіль

За паркування можна платити у додатку е-Тернопіль

340

У додатку «е-Тернопiль» можна оплачувати за паркування автомобiля. Понад 2000 паркувальних сесiй здiйснили користувачi через мобiльний додаток «е-Тернопiль». Адже це просто та зручно оплачувати онлайн за паркування автотранспорту на платних паркувальних майданчиках мiста.

Днями завершилися технiчнi процедури у мобiльному додатку «е-Тернопiль» щодо змiни оператора паркування, який був визначений на конкурсi. Технiчнi змiни нiяким чином не вплинули на функцiонал користувача.

Тож нагадуємо усiм користувачам, що зручно та просто оплачувати за паркування автотранспорту на платних майданчиках для паркування у мобiльному додатку «е-Тернопiль».

Як працює послуга оплати за паркування ?

  • у мобiльному додатку на головному екранi користувачу необхiдно вибрати вкладку «Паркування»;
  • ввести номер автомобiля;
  • обрати тип паркування – погодинне або абонемент. Погодинне – це вiд однiєї до 12 годин, або абонементи деннi (дiють 24 години з моменту оплати), або мiсячнi (дiють 30 календарних днiв з моменту оплати);
  • визначити майданчик для паркування та оплатити за послугу.

Контролювати оплату за паркування будуть мунiципальнi iнспектори за допомогою спецiалiзованих планшетiв та програмного забезпечення.

Також роздiлi «Паркування» користувачi у верхньому правому кутi натиснувши на букву «i» зможуть знайти вiдповiдi на найбiльш популярнi запитання, а також переглянути архiв оплат.

У телеграмi працює чатбот технiчної пiдтримки https://t.me/eternopil_bot, де ви зможете отримати вiдповiдi на свої запитання чи надати пропозицiї.