Головна суспільство За нетверезих солдат, які ходили Тернополем, попросив вибачення їх командир

За нетверезих солдат, які ходили Тернополем, попросив вибачення їх командир

398

П'яні розхристані хлопці у військовій формі поводилися по хамськи і нецензурно лаялись у Тернополі в неділю, 15 червня. Така новина майоріла у соцмережах із початку цього тижня. Сьогодні, як правдиву, інформацію про нетверезих солдатів із ганебною поведінкою, підтвердив командир батальйону територіальної оборони Тернополя Ігор Ларін. Ці військовослужбовці сьогодні є його підлеглими. Підполковник запевнив, на них чекає суворе покарання.

Батальйон територіальної оборони Тернополя формували із добровольців і мобілізованих чоловіків з області. Згодом, для доукомплектації цієї військової частини, наказом командувача Львівського оперативного командування сюди направили 30 військовослужбовців, які раніше проходили службу в 51 окремій механізованій бригаді. Четверо із них і привернули до себе увагу тернополян в неділю, 15 червня.

– Троє з них з Волині, один з Рівенської області. Прізвища я вам скажу обов'язково. Це молодший сержант Шитіков, молодший сержант Федорук, рядовий Оніщук і рядовий Трусов. Перш за все як офіцер, як командир батальйону, я хочу вибачитися перед тернополянами за поведінку цих, мені важко їх назвати і практично я не можу їх назвати військовослужбовцями і людьми так само, – говорить підполковник, командир батальйону територіальної оборони Тернополя Ігор Ларін.

Дякуючи підтримці місцевої влади та населення, каже підполковник Ларін, його підлеглі сьогодні забезпечені всім необхідним. Новоприбулих військовослужбовців у батальйоні територіальної оборони прийняли добре. Аби вони могли відпочити та швидше адаптуватися до нових умов служби, не залучали до навчань на полігоні.

– В той час, коли інші військовослужбовці батальйону перебували на навчаннях, Трусов С.В. неодноразово самовільно залишав частину та вживав спиртні напої, відмежовувався від товаришів по службі. Зневага до бойових побратимів, відверте небажання вчитись захищати Батьківщину, непрофесійність як солдата, брехня, особиста недисциплінованість, відсутність будь-яких моральних та християнських принципів, не дають Трусову С.В. морального права називатися захисником Вітчизни та дискредитуть звання військовослужбовця Збройних сил України, – каже Ігор Ларін.

Листи із такою інформацією про кожного із чотирьох затриманих військовослужбовців надійдуть у їх рідні міста. Крім цього нині проводять службове розслідування, матеріали якого передадуть до військової прокуратури. Ймовірна кримінальна відповідальність.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here