додому благоустрій За непочищений сніг – штраф

За непочищений сніг – штраф

489

За непочищений сніг – штраф. Управління муніципальної поліції Тернопільської міськради перевіряє, як працівники ЖЕКів, ОСББ, підприємці та організації чистять  від снігу свою територію. За неприбраний сніг та непосипані доріжки складають адмінпротокол. Порушнику загрожує штраф від 850 до 1700 гривень.

Щодня працівники муніципальної поліції Тернополя перевіряють чи добросовісно чистять від снігу територію комунальники, ОСББ, а також підприємства та організації, які не уклали угоди з обслуговуючими організаціями. З початку зими  вже задокументували більше трьох десятків порушень. Завдання муніципальної поліції – виявити порушників та скласти протокол.

Сергій Волков, начальник управління муніципальної поліції Тернопільської міськради: "Ми не штрафуємо. Ми складаємо протоколи і направляємо їх у адмінкомісію міської ради. Міська рада розглядає і виносить рішення. Ми завжди надіємось на людей, на їхнє розуміння цієї проблеми. Якщо бачимо, що людина розуміє, керівник, і починає одразу прибирати, то обходимося тільки попередженням. А хто не вживає заходів по прибиранню снігу, то відразу – протокол".

Дії працівників муніципальної поліції – законні, запевняє їхній юрист.

Олександра Кухта, юрисконсульт головного спеціаліста управління муніципальної поліції Тернопільської міськради:  "Наділені ми повноваженнями складати протоколи у відповідності до нашого положення «Про управління муніципальної поліції» і рішення виконавчого комітету міської ради «Про визначення посадових осіб, уповноважених складати протоколи про адміністративні правопорушення». Крім того є ще стаття 255 Кодексу України про адмінпорушення визначає перелік осіб, які уповноважені складати протоколи".  

Працівники муніципальної поліції кажуть, нерідко керівники організацій оскаржують штраф у суді. Та в управлінні пояснюють: це їхнє право.

Олександра Кухта, юрисконсульт головного спеціаліста управління муніципальної поліції Тернопільської міськради: "Дуже часто оскаржують. Проте це не означає, що протоколи є неякісні. Люди не згідні. І це їхнє право суб’єктивне протестувати проти того і бути з чимось не згідним. Але дуже багато випадків, коли такі справи вони програють в суді. В основному ми виграємо ці справи".

Сьогодні працівники муніципальної поліції перевіряли чи почищена від снігу територія залізничного вокзалу. І як результат – протокол про адміністративне порушення.  

Сергій Волков, начальник управління муніципальної поліції Тернопільської міськради: "Це ж обличчя нашого міста. Люди сюди приїжджають, люди бачать, що льодовий накат і кучугури снігу, сніг не вивезли ні нічого. Зараз будемо розбиратися".

Підказати працівникам муніципальної поліції, де в дворах чи на території організацій і установ непочищено від снігу можуть і тернополяни. Для цього потрібно телефонувати за номером 25-08-62.