додому спорт За квитками на матч “Нива”-“Арсенал” можна потрапити на гру “Нива”- “Олімпік”

За квитками на матч “Нива”-“Арсенал” можна потрапити на гру “Нива”- “Олімпік”

413

Немає причин для хвилювання вболівальникам, які завчасно купили квитки на кубковий матч "Ниви" та київського "Арсеналу" – гра не відбулась через неприїзд киян на гру. За цими ж квитками, запевняє керівництво тернопільського клубу, люди зможуть подивитись матч першої ліги, в якому 9 листопада "Нива" прийматиме нинішнього лідера першої ліги – донецький "Олімпік".

Інформація про можливий неприїзд київського "Арсеналу" на кубкову гру проти "Ниви" ширилася ще за кілька днів до початку матчу, тож квитків на цю зустріч у касах центрального стадіону продали не так багато – біля 250. Все ж тим вболівальникам, які витратили гроші на гру, якої не було, хвилюватися нічого, запевняє директор "Ниви". Із купленими квитками їх запрошують на найближчу домашню гру команди, як ні – гроші за квитки їм повернуть.

Роман Мацюпа, директор ФК "Нива" Тернопіль: "ТДля тих людей, які захочуть йти на гру з "Олімпіком", білети будуть дійсні. Ми білети другі друкувати не будемо, щоб не було накладок. Для людей, які не зможуть прийти на гру, за два або три дня до ігри з "Олімпіком", тобто числа 7-8, будуть відкриті каси і будуть вертати гроші".

Гра проти "Арсеналу" стала другою поспіль для "Ниви", на яку у Тернопіль не приїхав суперник. За 4 дні до цього на матч І ліги у Тернополі на з'явився ФК "Полтава". Придбані квитки із тієї гри також дозволять відвідати найближчу домашню гри "Ниви", в якій зелено-жовті у неділю, 9 листопада, прийматимуть одного із лідерів І ліги, донецький "Олімпік".

Роман Мацюпа, директор ФК "Нива" Тернопіль: "Хто купив білети і хто ще не купив білети, приходьте на гру. Я думаю, буде гра цікава, все таки лідер І ліги і "Нива" має показати достойний результат – віддячити людям за те, що в Тернополі не було двох ігор".