Головна культура “За крок до тебе” – ілюзії життя у прем’єрній виставі тернопільського драмтеатру

“За крок до тебе” – ілюзії життя у прем’єрній виставі тернопільського драмтеатру

1010

Життя – ілюзія. Людська душа – у вічному пошуку. А щастя, кохання, пристрасть так близько, треба лише вміти розпізнати. "За крок до тебе" – ілюзії життя, на прем'єрний показ вистави, що відбудеться у неділю, 23 червня, запрошує Тернопільський обласний академічний драматичний театр імені Тараса Шевченка. Також виставу "За крок до тебе" глядачі зможуть побачити 27 і 29 червня та на закриття театрального сезону 30 червня.

У виставі "За крок до тебе" – ілюзії життя, йдеться про складні стосунки між батьками та дітьми та мрії, що ніколи не стануть реальними. Нелегкий вибір, який на кожному кроці постає перед людьми, а зробивши його, люди нерідко стають нещасними. Усі ці емоції та почуття актори театру протягом двох годин спробують передати глядачам.

Виконавець ролі Олександра, актор Євген Лацік розповідає: його роль складна, в першу чергу тим, що герой за характером йому не притаманний, а по-друге, дуже виснажлива психологічно.

Євген Лацік, виконавець ролі Олександра, актор Тернопільського обласного академічного драматичного театру імені Т. Шевченка: "Роль дуже різка, різка через те, що молодий чоловік в житті мав дуже багато, що можна купити за гроші і дуже мало тої любові. І от через те він такий злий на весь світ і на самого себе".

"За крок до тебе" – ілюзії життя, п'єса, яка потребує неабиякої самовіддачі, розповідає виконавиця ролі Вікторії, заслужена артистка України Ярослава Мосійчук. І хоча на сцені акторка зіграла чимало героїнь, Вікторія для неї – особлива.

Ярослава Мосійчук, виконавиця ролі Вікторії, заслужена актриса України: "Цікава своєю екстравагантністю, цікава якимось знаєте таким шляхом по лезу. Для акторів це… Знаєте, ніхто не відміняв садо-мазо в акторській роботі. От саме, по-моєму, у всіх такі ролі, у тому числі і в мене. Я сама адвокат своєї ролі, тому говорити щось негативне не можу, навпаки – все виправдовую, люблю свій персонаж, вживаюся".

"За крок до тебе" – ілюзії життя – одна із перших робіт Миколи Коляди. Та, попри це, вона вражає своєю глибиною та високим психологізмом, каже Ярослава Мосійчук. Вистава справді варта того, аби її побачили, стверджує акторка.

Ярослава Мосійчук, виконавиця ролі Вікторії, заслужена актриса України: "От навіть коли Катя говорить: "Коли люблять, все барвисте, все кольорове". Уявляєте? Коли люблять, ми справді, коли любимо, кращими стаємо, весь світ кольоровіший. Мені здається, що варто прийти, ми стараємося, ми худнемо, витрачаємо сили, здоров'я і дуже хочемо, щоби прийшов глядач".

Серед робіт молодих драматургів дуже важко знайти справді достойні уваги, каже режисер-постановник вистави та відповідальний за музичне оформлення, народний артист України Олег Мосійчук. А от Микола Коляда зумів зацікавити, адже його п'єса про справжнє життя, без прикрас.

Олег Мосійчук, головний режисер Тернопільського обласного академічного драматичного театру імені Т. Шевченка: "П'єса піднімає найболючіші проблеми моралі ,проблеми буття і молоді нашої і старшого покоління. Чи правильно ми прожили, проходили по цій Божій землі певний період, народивши дітей, які уже виросли. Як діти оцінюють той пройдений шлях нами, чи ці вічні речі любові і прощення, які є в п'єсі, я думаю хвилюватимуть, хвилювали і будуть хвилювати ще довго суспільство".

На прем'єрний показ вистави "За крок до тебе" – ілюзії життя театр запрошує у неділю, 23 червня. Також на п'єсу можна прийти 27 та 29 червня та на закриття театрального сезону, 30 червня.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here