додому Новини За два дні подорожчає проїзд у тернопільських маршрутках

За два дні подорожчає проїзд у тернопільських маршрутках

567

marshrutkaЗа два дні подорожчає проїзд у тернопільських маршрутках. З 1 березня він коштуватиме 3 гривні.  Напередодні перевізники звернулися до влади міста переглянути тарифи в зв’язку з катастрофічною ситуацією з перевезеннями через подорожчання пального. Перевізники пропонували підвищити тариф до 4 гривень, влада Тернополя погодилась на 3.

– З 1 березня вартість проїзду в автобусах в режимі маршрутного таксі буде становити 3 гривні. Для учнів загальноосвітніх шкіл буде становити 1 гривня 50 копійок. В режимі звичайному, тобто, той який ми називаємо “соціалками”, вартість проїзду буде становити 2,50, а для учнів, студентів – 1,25 копійок, – розповідає начальник управління транспорту і зв’язку Тернопільської міськради Ігор Мединський.

В тролейбусах підвищувати вартість проїзду не будуть, каже Ігор Мединський. Збережуться також усі пільги.

– З 1 червня вступає в силу діюче законодавство України, яке обмежує кількість категорій пільгових, які діють на сьогоднішній день, до п’яти. Але завдяки діям міської ради, міського голови, ці пільги будуть діяти і в електротранспорті і будуть збережені до кінця року, – каже Ігор Мединський.