Головна політика За 2 години на сесії міськради розглянули понад 90 питань

За 2 години на сесії міськради розглянули понад 90 питань

347

Понад 90 питань було винесено на розгляд сесії Тернопопільської міської ради. За дві години депутати їх розглянули. Найбільше рішень стосувалось безкоштовної оренди комунального майна і земельних питань.

Під приміщеннням міськради – черговий пікет. Пікетом назвати важко – люди з плакатами і надписами "мовчу" прогулюються вулицею Листопадовою.

– Ми звернулись до громадських організацій: якщо у них є проблеми, щоб вони прийшли розповіли. Ми про це повідомили міську раду. Вчора ввечері суд через міську раду заборонив будь-які мітинги, аргументуючи тим, що тут є зелені насадження, от тамзбираються на прощу і що там знаходиться Національний банк. Це історичне рішення суду. Такі рішення приймали під час акції "Вставай , Україно!" у Дніпропетровську і Харкові. В історії Тернополя ще таких рішень не було, – розповідає тернополянин Андрій Любецький.

Тим часом у сесійній залі обговорюють порядок денний. Питання пікетувальників вносять на завершення, в "різне" і беруться до розляду запланованого. Одним із перших депутати прийняли рішення припинити існування юридичної особи "Тернопільський міський комунальний заклад «Станція швидкої медичної допомоги» шляхом ліквідації та передати матеріальні цінності комунального закладу «Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф». Працівники швидкої будуть стовідсотково працевлаштовані у новій структурі, запевнив очільник міського управління охорони здоров'я Ростислав Левчук.

Далі депутати розглянули питання надання комунального майна у безкоштовне користування, а ще прийняли ряд земельних рішень. Обговорюючи "Різне", надали слово пікетувальникам. Міський голова запропонував їм зустрітись для обговорення наболілого у понеділок.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here