![vlcsnap-2022-09-07-15h38m13s226](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/09/vlcsnap-2022-09-07-15h38m13s226-640x360.png)
Тил продовжує допомагати фронту. З волонтерського центру “Допомога армії від Тернополя” відправилась чергова партія вантажів для українських захисників на фронті. Також разом з вантажами відправилась пересувна мобільна стоматологія у складі медиків Тернопільської міської стоматологічної поліклініки. Цього разу волонтери вирушили у місця дислокації військовослужбовців у Донецькій та Дніпропетровській областях.