![vlcsnap-2022-04-11-18h56m01s303](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/04/vlcsnap-2022-04-11-18h56m01s303-640x360.jpg)
Карета швидкої допомоги, медикаменти, дитяче харчування. З Тернополя відправили другу партію гуманітарної допомоги для потреб сумчан. Збір грошей організували наші земляки, які зараз живуть і працюють у Великобританії. Нагадаю, у Сумах і на околицях відбулася серія боїв, знищено багато будинків. На території області станом на 9 квітня рятувальники виявили тіла 118 мирних жителів, також загинули чимало військових. Під час евакуації за три дні з Сумщини виїхали близько 60 тисяч людей. Гуманітарна допомога призначена тим, хто залишився вдома, а також медичним закладам і бійцям тероборони.