додому Новини З Тернополя на фронт: волонтери “Української команди” доставлять черговий вантаж бійцям з...

З Тернополя на фронт: волонтери “Української команди” доставлять черговий вантаж бійцям з нашого краю

632
Волонтерський штаб “Українська команда” вкотре доставить вантажі для бійців з нашого краю у рамках проєкту «Військова пошта». Цього разу на передову повезуть необхідне спорядження для утеплення окопів, яке просять наші захисники та захисниці . А також традиційно доставлять бійцям адресні посилки від їхніх рідних. Більше про це знає наша Юлія Пацкаль.
Тетяна Комісарчук, координаторка волонтерського штабу, коментує: “Осінь – це дуже важкий період для бойових дій. Це дощі, це сніг, це холод”.

“Українська команда” вкотре вирушає на фронт з допомогою в рамках проєкту “Військова пошта”. Вже традиційно для військовослужбовців з нашого краю волонтери безкоштовно доставлять адресні посилки від рідних. Окрім домашніх смаколиків, також передадуть і те, що просять самі військові. Кажуть, сьогодні у потребі для них – спорядження для утеплення бліндажів та окопів.

“Ми зараз закупили ще утеплювач, який ми попередній раз везли для 105-ї, зараз веземо вже для двох бригад. Також хлопці замовили чорну плівку для того, щоб утеплити бліндажі і пару мембрану таку, також спеціальну для утеплення”, – каже волонтерка.

Також для бійців передадуть речі першої необхідності, інструменти та засоби для ремонту техніки. Цього разу посилки доставлять на Донецький, Харківський та Запорізький напрямки. Окрім того, волонтери продовжують збирати гроші на три автівки для Збройних Сил.

Долучитися до збору можна на офіційній сторінці Волонтерського штабу «Української команди» Тернопільщина у Фейсбуці.