![155796-1_large](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/06/155796-1_large-640x360.jpeg)
На Херсонщину з Тернопільщини відправили 50 тонн питної води. Про це повідомив голова ОВА Володимир Труш.
- Доручив негайно організувати підвезення води та іншої необхідної допомоги для евакуйованих мешканців підтоплених населених пунктів, – написав він у своєму tg-каналі.
Також на Тернопільщині запустили роботу Координаційного центру підтримки цивільного населення. Він відповідатиме за гуманітарну допомогу, поселення та медичну допомогу.
Гаряча лінія Тернопільської обласної військової адміністрації:0 800 335 975