Головна АТО З Тернопільщини для бійців, які лікуються в Одеському військовому шпиталі, відправили ліки...

З Тернопільщини для бійців, які лікуються в Одеському військовому шпиталі, відправили ліки та домашнє печиво

103

vlcsnap-2015-12-23-14h55m02s043Громадська організація “Максимівська ініціатива” спільно з волонтерами Одеси організували благодійну акцію “Тепло єдиної родини”. Ліки, засоби гігієни, домашнє печиво відправили для бійців, які лікуються в Одеському військовому шпиталі.

Ліки, засоби гігієни, а також домашнє печиво – усе для поранених в АТО українських бійців зібрали волонтери громадської організації “Максимівська ініціатива” та Збаразького “Штабу національного спротиву. А ще – ліки для оздоровлення душі – образки Святого Миколая з молитвою до нього. Іконки освятили у церквах трьох сіл Збаражчини: Максимівка, Чагарі Збаразькі і Гори Стриївецькі. За одужання поранених, тих, хто захищає рідну землю, мир і спокій в Україні відправили Богослужіння. У кожному пакуночку побажання: “Одужуйте швидше”, “Слухайтесь лікарів”, “Ми вас любимо”. Зі словами підтримки до пацієнтів військового шпиталю звернулась мешканка Максимівки, яка в молоді роки допомагала повстанцям. За це її усю родину виселили до Сибіру. Не дозволили оселитись на рідній землі і після відбування покарання. До 1993 року родина мешкала на Сході України, тому те, що там відбувається, сьогодні для жінки особливо боляче.

– Я бажаю хлопцям, щоб вони щасливі повернулися додому, щоб їх ні одна куля не зачепила. В нас в церкві роздавали образки. Я тоже взяла, підписала. І рано і ввечері за хлопців молюся, – каже політв’язень, мешканка с. Максимівка Збаразького р-ну Стефанія Чічірко.

Домашнє печиво для поранених з любов’ю випікає активна волонтерка Ольга Кураш.

– Я дякую, що чийсь чоловік брат, син, охороняє нашу державу.

А учасники дитячої студії “Асоль” села Максимівка підготували відеозвернення до бійців.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here