додому суспільство З шинами під стіни міськради на пікет прийшли УНА-УНСО

З шинами під стіни міськради на пікет прийшли УНА-УНСО

620

Мешканці прилеглих до стадіону «Текстерно» на вулиці Злуки у Тернополі будинків протестують проти його забудови. Сьогодні під стіни міської ради Тернополя на захист прав людей з шинами та імітацією «коктейлю Молотова» прийшли активісти з «УНА-УНСО».

– До мене зателефонували активісти «Правого Сектору» і попередили, що сьогодні під стіни міськради йдуть провокатори, які можуть кидати пляшки з «коктейлями Молотова», палити шини, але ці люди не мають жодного відношення до "Правого Сектору", – говорить міський голова Тернополя Сергій Надал.

– Називати, що це провокатори, це мої люди. Вони принесли сюди шини як символ революції… – каже активіст «УНА-УНСО» Олексій Станько.

– Коктейлі Молотова під стінами міської ради – це провокація?

– Це не були коктейлі Молотова. Я не знаю, навіщо їх хлопці взагалі брали в руки. Це чай.

Шини та пляшки з під міської ради активістам таки довелось забрати. Про це попросили і мешканці вулиці Злуки, які прийшли сюди слідом після зустрічі на стадіоні. Лише тоді люди озвучили, з чим прийшли.

– Ми не погоджуємось з тим, що наш міський стадіон «Текстерно» фактично перетворюється на об’єкт житлового будівництва і на місці стадіону, в якому б він стані не був, буде збудовано 6 9-поверхових , зараз вже 11-поверховий збудований, житлових будинків, – розповів мешканець буд. №15 на вул. Злуки у Тернополі Андрій Ткаченко.

Хоча стадіон занедбаний, на ньому, кажуть тернополяни, граються їхні діти, займається молодь. Та й загалом, аргументують, подібних місць, в місті практично не лишилось.

– В нас фактично забудований стадіон комбайнового заводу, почалося будівництво біля 4 училища, в нас першість міста по футболу проходить на полях села Петриків Тернопільського р-ну…. Лишився один єдиний стадіон, – розказує Андрій Ткаченко.

Міський голова з цим не згідний. І хоча землю в оренду передали ще до його каденції, пообіцяв людям зустрітись в понеділок, 31 березня, і раз і назавжди розібратись в питанні.

– На скільки я маю інформацію, цю земельну ділянку один із будівельників купив в одного з комерційних інститутів. Зараз точної інформації не маю, і щоб я не був голослівним, давайте в понеділок. Ви і мешканці тут на 11.30 , я запрошую будівельника, беремо документи і розбираємось. Якщо там така ситуація, як в вас, я вам обіцяю, зроблю все, щоб будівництва там не було, – каже Сергій Надал.

На цьому зустріч громади з міським головою закінчилась. Міліціонери ж, кажуть, за несанкціонований масовий захід активістів «УНА-УНСО» може чекати адміністративна відповідальність.